2 Gün Öncesinden Nöbete Başladılar

2 Gün Öncesinden Nöbete Başladılar

Geçtiğimiz günlerde Mudurnu Belediyesi, Musalla Mahallesine yapılan ve çevre düzenlemesinin yapıldıktan sonra evlerin teslim edileceği 3. etap Tokide 1 Adet 3+1 ve 10 adet 2+1 konutların satışının yapılacağını duyurdu.

SATIŞ ZİRAAT BANKASINDAN

Satışın Ziraat Bankası aracılığı ile yapılacağını öğrenen vatandaşlar, ev sahibi olabilmek için banka önünde 2 gün öncesinden nöbet tutmaya başladılar. Olabilecek haksızlıklara karşı ise sıra listesi hazırladılar.

ŞİMDİDEN İLGİ YOĞUN

Geçtiğimiz günlerde de buna benzer satışın yapıldığı, sonradan talebin fazla olması ve kargaşadan dolayı noter kura yöntemi ile satış yapılmıştı.

GÜNCELLEME
KONUTLARIN SATIŞI İPTAL OLDU – İLGİLİ HABER

Mudurnu Gündem

YORUM

“2 Gün Öncesinden Nöbete Başladılar” için bir yorum

  1. Sevil dedi ki:

    Ya koskoca Ziraat Bankası.. Eğer sabahtan kendi sırasını zaten oluşturamıyorsa, halk kendine göre sıra yapıp her türlü haksızlığın döneceği şekilde ayarlıyorsa ve buna ses çıkarmıyorsa hiç kimse önce suçlusu Ziraat Bankasının bunlara göz yuman müdürüdür..Birbirlerinin yüzüne her gün bakan insanlar bir sıra, bir betondan bina için hiç düşünmeden birbirlerini kırıyorlar yazık.. Bunları bir üst kuruma şikayet etmek lazım işte.. Ya da internet üzerinden yapacaksın kardeşim eskisi gibi.. Ama nerdeee.. bizim Mudurnu halkına bunu da anlatamazsın ki kardeşim..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir