Antalya YÖREX’te Mudurnu Ürünleri Sergileniyor

Antalya YÖREX’te Mudurnu Ürünleri Sergileniyor

Antalya’da bu yıl 10’uncusu düzenlenen Yöresel Ürünler Fuarı’nda, ilk kez Türkiye’nin 81 ili ve KKTC’nin yöresel ürünleri bir araya geldi. Fuarın açılışını Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu yaptı.

MUDURNU VE GÖYNÜK BERABER YER ALIYOR

23-27 Ekim tarihleri arasında, ANFAŞ Antalya Expo Center’da düzenlenen YÖREX-Yöresel Ürünler Fuarı’nda Mudurnu ilçemizde yerini aldı. Doğu Marmara Kalkınma Ajansı finansmanıyla komşu ilçemiz Göynük ile beraber yer aldığımız stantta; Erişte, Saray Helvası, Kızılcık Tarhanası, İğne Oyaları gibi yöresel ürünlerimiz sergileniyor.

RİFAT HİSARCIKLIOĞLU STANDIMIZI ZİYARET ETTİ

Belediye Başkanımız Necdet Türker ve Belediye Yazı İşleri Müdür V. Engin Ersoydan’ın ilçemizi temsil ettiği fuarın ilk gününde, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu standımızı ziyaret etti. Standımıza ve yöresel ürünlerimize özel ilgi gösteren Hisarcıklıoğlu’na; Birinci Süt, Mudurnu Saray Helvası ve Üç Öğün Unlu Mamülleri’nin de yer aldığı standımızdan çeşitli yöresel ürünler ikram edildi.

Antalya Ticaret ve Sanayi Başkanı Davut Çetin YÖREX’in yalnızca binlerce yıllık kültür zenginliğini değil, aynı zamanda birlik, beraberlik ve kardeşliğimizi de sergileyen büyük bir buluşma olduğunu belirtti.

Üretildiği veya yetiştirildiği yörenin adıyla anılan tarım ürünleri, gıda ürünleri, el sanatı ve sanayi ürünlerini ulusal ve küresel ölçekte tanıtmak amacıyla düzenlenen bu organizasyona herkes davetlidir.

Antalya Yörex Mudurnu

Antalya Yörex Mudurnu

Antalya Yörex Mudurnu

Antalya Yörex Mudurnu

Antalya Yörex Mudurnu

Antalya Yörex Mudurnu

YORUM

“Antalya YÖREX’te Mudurnu Ürünleri Sergileniyor” için 2 yorum

  1. FARUK BÜYÜKARMUTÇU dedi ki:

    TEBRİK EDERİM, MARKALAŞMA YOLUNDA NİCE ÜRÜNLER VE MARKALARLA MUDURNU GELİŞİMİ VE TANITIMINDA BAŞARILAR DİLERİM

  2. Mustafa Metin dedi ki:

    Tebrik ederim. Mudurnu’yu böyle büyük organizasyonlarda aktif olarak görmek güzel.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir