Üniversite Öğrencileri Laptoplarına Kavuşuyor

Üniversite Öğrencileri Laptoplarına Kavuşuyor

  • 28.02.2017 17:14
  • 1.852
  • Bolu

Bolu Belediyesi’nin “Eğitime %100 Destek Projesi” kapsamında bilgisayar almaya hak kazanan üniversite öğrencileri hediye laptoplarına yarın (Çarşamba) kavuşuyor.

 

Bolu Belediyesi, “Eğitime %100 Destek Projesi” kapsamında belirlenen şartları taşıyan tüm öğrencilere laptop hediye ediyor. Bolu merkez ilçedeki lise ve dengi okullardan mezun olarak 2016 yılında 4 yıl ve üzeri örgün eğitim yapan üniversitelerden birine kayıt yaptırmış ve daha sonra belirtilen tarihlerde Bolu Belediyesi’ne başvuruda bulunmuş tüm öğrenciler, 1 Mart 2017 Çarşamba günü saat 10.30’da Karaçayır Nikah Salonu’nda gerçekleştirilecek törende bilgisayarlarına kavuşacak. Bu yıl 8’incisi düzenlenecek bilgisayar dağıtım törenine Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı’da katılacak. Üniversiteli gençler hediye laptoplarını Bakan Avcı’nın elinden teslim alacak.

 

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, dağıtım törenine ilişkin yaptığı değerlendirmede “Geleceğimiz olan gençlerimizin eğitim hayatında başarılı olmalarına katkıda bulunmak adına elimizden geleni yapıyoruz. Bu yıl 8’inci kez gerçekleştireceğimiz bilgisayar dağıtım töreninde yine ilimizdeki liselerden birisini bitirip 4 yıllık örgün öğretim üniversite kazanan tüm gençlere laptop hediye edeceğiz. Bu yıl ki laptop dağıtım töreninde Kültür ve Turizm Bakanımız Sayın Nabi Avcı’da aramızda olacak. Ben, bir kez daha üniversiteyi kazanan gençlerimizi tebrik ediyor ve eğitim hayatlarında başarılar diliyorum” dedi.

Kaynak : Bolu Belediyesi

YORUM

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir