Off-Road Festivali İçin Alan Hazır

Off-Road Festivali İçin Alan Hazır

14 – 16 Haziran tarihleri arasında Mudurnu ilçemizde yapılacak olan 4X4 dünyası off-road festivali için Karaaslan tepesinde yol ve alan düzenleme işlemleri Mudurnu Orman İşletme Müdürlüğü, Köylere Hizmet Götürme Birliği ve derneklerce yapıldı. Alan çalışmalarını; Mudurnu Belediye Başkanı Necdet Türker, Ak Parti İlçe Başkanı Hüseyin Yağın, Mudurnu Off-road Derneği Başkanı Murat Yavuz ve Gürçam Köyü Koop. Başkan Yardımcısı İsmail Acar yerinde inceledi.

4×4 Dünyası Offroad Fest, ortak bir tutku ve kültürü paylaşan katılımcılarına, açık havada konser, interaktif söyleşiler, etkinlikler, eğitim ve atölye çalışmalarıyla doğa severlerin aileleriyle birlikte kaliteli zaman geçirmesini sağlayacak. Doğa tutkunlarının ‘asfalttan çıkıp doğaya karışabilen’ arazi aracı, motosiklet, karavan ve ATV araçlarıyla katılacakları festivale, otomobil, karavan, motosiklet markalarının yanı sıra, Offroad camiasının pek çok ticari paydaşı stantlarıyla alana renk katacak. Türkiye’nin dört bir yanından meraklıların ilçemize geleceği etkinliğe şimdiden sosyal medyada yoğun ilgi var.

Festivale sponsorluk desteği veren kurum ve kuruluşlar, TOSFED, Mudurnu Kaymakamlığı ve Mudurnu Belediyesi, Offroad camiasının Bolu ve Mudurnu’da yer alan kulüp yapılanmaları BOLOFF ve Mudurnu Offroad’ın yanı sıra, Can-Am, AVC 4×4 Offroad Aksesuar, Crawler Caravan, Outroad Academy Turkey, Offroad Dükkanı, İlfer Custom Garage, Transanatolia ve 4×4 Rescue Team olarak sıralanıyor. Otomotiv sektörünün dev markaları Volkswagen, Ford, Honda, Toyota, Nissan, CF Moto, Mitsubishi Motors ve enerji devi Aygaz da, festivalin sponsorları arasında yer alıyor.

Sizde Mudurnu İlçemizin benzersiz doğasında ailenizle birlikte katılabileceğiniz festivalde unutulmaz 3 gün geçirmeye hazır mısınız ?

Bu tarihlerde sizleri Mudurnu’ya bekliyoruz.

YORUM

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir