Mudurnuda Görev Yapan Polis Şehit Oldu

Mudurnuda Görev Yapan Polis Şehit Oldu

Şırnak’ın Silopi ilçesinde teröristler tarafından yola tuzaklanan el yapımı bombanın zırhlı polis aracının geçişi sırasında patlatılması sonucu 3 polis şehit oldu, 1 polis ağır yaralandı.

Şehit polislerden birinin Düzce’nin Kaynaşlı ilçesi nüfusuna kayıtlı olan Mudurnu ilçemizde görev yapan Sabri Altınbaş olduğu öğrenildi.

4 GÜN ÖNCE İZİNDEN DÖNEN POLİS ŞEHİT OLDU
Şırnak’ın Silopi İlçesi’nde teröristlerin yola döşediği bombanın infilak ettirilmesi sonucu yaralı olarak kaldırıldığı hastanede şehit olan özel harekat polisi 33 yaşındaki Sabri Altınbaş’ın Düzce’nin Kaynaşlı İlçesi’nde bulunan baba ocağına ateş düştü.

Şehit haberinin ilçeye ulaşmasının ardından Kaynaşlı Kaymakamı Şenol Koca ve İlçe Belediye Başkanı Ak Parti’li Erol Bayraktar ve askeri yetkililer acı haberi aileye ulaştırdı. Oğlunun şehit haberini alan baba Zeki Altınbaş ve yakınları acı haberle birlikte gözyaşlarına boğuldular.
Özel Harekât polisi Altınbaş’ın izin için geldiği memleketi Düzce’den 4 gün önce görev yaptığı Silopi’ye dönerek görevine başladığı, evli ve 2 yaşında bebeğinin olduğu öğrenildi.

YORUM

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir