Mudurnuspor-Yeniçağaspor Maçında Yumruklar Konuştu

Mudurnuspor-Yeniçağaspor Maçında Yumruklar Konuştu

  • 6.03.2017 01:45
  • 2.880
  • Spor

Bolu Karaçayır Amatör sahada oynanan ve Yeniçağaspor-4, Mudurnuspor-3 biten maçta kavga çıktı.

 

Bolu 1. Amatör Play-Off Ligi 6. Haftasında şampiyonluk mücadelesi veren Yeniçağaspor ile Mudurnuspor karşı karşıya geldi. Yeniçağaspor karşılaşmayı 3-0 geriden gelerek 4-3 kazandı. Karşılaşma sonrası bir anda ortalık karıştı.

 

Kavga Yeniçağasporlu taraftarların maç boyunca futbolculara ağza alınmayacak küfürler ettiği iddia edildi. Bu küfürler üzerine taraftarlar ve Mudurnuspor futbolcuları maç çıkışında birbirine girdi. Kavga sonrası 2 Yeniçağa taraftarının yaralandığı 1 taraftar da tekme sonucu bayıldı.

 

Mudurnuspor kaptanı Turan Karabıyık , “Maçlarda devamlı ailemize küfür ediliyor. Bugün yaşanan kavgaya zemini Yeniçağa taraftarları hazırladı. Yeniçağaspor Futbolcuları bizim kardeşimiz ve sorunumuz yok. Küfüre karşıyız ve bizde insanız. Yapılanlar hoş değil. Taraftarları sağduyuya davet ediyoruz” şeklinde tepki verdi.

 

Maçta küfüre maruz kalan Mudurnuspor futbolcularından Sedat Alan ise, “taraftarlar her şeye tepki verip küfür ediyorlar. En başta aile yapısının kutsal olduğunu hatırlatmak isterim. Ayaklarının altı cennet denen annelerimize küfür hoş ve kabul edilebilir değil. Küfür eden taraftarlara aynen iade ediyorum” dedi.

 

 

Kaynak : Bolu Bakış

YORUM

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir