İyi Parti Bolu Milletvekili Aday Adayı Nimet İnce

İyi Parti Bolu Milletvekili Aday Adayı Nimet İnce

24 Haziran seçimlerinde milletvekilliği aday adayı olabilmek için görevinden istifa eden isimler arasına İYİ Parti Mudurnu İlçe Başkanı Nimet İnce’de katıldı.

İnce yaptığı açıklama ile 24 Haziran seçimlerine milletvekili aday adayı olduğunu belirtti. İşte İnce’nin yaptığı açıklama;

“İYİ Parti Mudurnu teşkilatı olarak, İYİ’ler hareketinin ülkemizin, Mudurnu’muzun geleceği için bir çıkış yolu olduğunu kısa zaman içinde Mudurnulu hemşerilerimize anlattık ve yüksek bir kabul gördük. Üyelerimizin sayısının her gecen gün artması da bu kabulün en açık göstergesidir.

Mudurnu’nun siyasi tarihindeki ilk kadın kurucu parti başkanı olmak onuruyla, simdi de ilçemizin 1995 yılından bu yana, yaklaşık çeyrek asırdır hasret kaldığı “Mudurnulu milletvekili” özlemini gidermek için, milletvekilliğine aday adaylığımı büyük bir onur ve gururla açıklıyorum. Başta eğitim, işsizlik ve maddi kaynak yetersizliği olmak üzere bugün ilçelerimizde yaşanan temel sorunların, Ankara’da siyaseten temsil edilememekten kaynaklandığı hepimizin bildiği ve kabul ettiği bir gerçektir. Tüm ilçelerimiz maddi kaynak yetersizliği nedeniyle körelmiş, geri planda kalmıştır. Bu haksızlığa dur demenin zamanı 24 Haziran seçimleridir!

Mudurnu’yu eski canlılığına kavuşturmak, insanımızın yüzünü yeniden güldürmek, gençlerimize iş, çocuklarımıza umut olmak için 24 Haziran genel seçimlerinde Mudurnu’nun ilk kadın milletvekili olma gururunu tüm Bolulu hemşerilerimiz birlikte yaşayacağımıza inancım tamdır!

İYİler her zaman kazanır…

Mudurnumuz İYİ olacak, Bolumuz İYİ olacak, Türkiye İYİ olacak!”

YORUM

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir