Çocuklarınızı Bu Asansörlerden Uzak Tutun

Çocuklarınızı Bu Asansörlerden Uzak Tutun

 • 30.03.2018 10:17
 • 2.745
 • Yaşam

3. etap Toki konutları hak sahiplerine teslim edileli yaklaşık 5 ay gibi bir süre geçti. Bu süre zarfında bina içerisinde bulunan asansörlerin montajı ve bakımı belirli aralıklarla yapıldı ve hala da devam ediyor. Şu anda asansörlerin bazıları ise tam anlamı ile çalışmıyor. Dikkat ederseniz çalışmadığına dair uyarı yazısı da yok.

Gördüğümüz üzere çocuklar, meraklı oldukları için asansörler ile oynuyorlar. Asansörde yalnız kalmaları, kapıya sıkışması kendi can güvenliği için önemli. Allah korusun olası bir kaza olmaması için, bu muhitte oturanlar ve misafirliğe gelen aileler hem kendiniz hemde çocuklarınıza dikkat edin. Bizden uyarması.

YORUM

“Çocuklarınızı Bu Asansörlerden Uzak Tutun” için 9 yorum

 1. Mustafa dedi ki:

  İnsan hayatı bu kadar ucuzmu ?

  1. Siteler Asansör dedi ki:

   Ucuz değilse kardeşim asansör firması kimse bakım yapacak ve makine mühendisliği asansör durumuna göre etiket takacak. Mesela ben Tekirdağ İlkent Sitesine arada sırada bakım yaparım. Makine müh. De gelip asansörü kontrol ettiler. Bizim yaptığımız asansör Hafif Kusurlu çıktı. Biz Tekirdağ civarlarınada gideriz revizyon ve bakım için.

  2. Asmak Asansör dedi ki:

   Bakımı yapılırsa herkes rahat olur.

  3. TOKİ Mudurnu dedi ki:

   Asansörlere bakacağız, bozulduğu zaman Servis Dışı yazacağız. İlgili firmaya danışacağız. Özür dileriz. Asansörleri denetleyip etiketlerini yapacağız.

 2. Siteler Asansör dedi ki:

  Asansör firması kimse bakım yapsın. Bide kasetlerde Servis Dışı yazsın.

 3. Asmak Asansör dedi ki:

  Aynen Siteler Asansör, size katılıyorum.

 4. Siteler Asansör dedi ki:

  Bakımı yapılırsa, ve durumuna göre etiket yapılırsa rahat olur. Mesela ben bakım yaparım.

 5. Asmak Asansör dedi ki:

  Bizce bu asansörler mavi etiket almıştır herhalde. 1 yıl geçti neredeyse. En son bu asansörler kırmızı etiket almıştı ve haberi çıkmıştı. Şimdi Müdür Yardımcımızın yaşadığı Tekirdağ Hürriyet Mahallesi İlkent Sitesi’nde asansörlerin etiketinin kontrol edilmemesi sorunu var. Etiketi mavi ama etikette şöyle yazıyor: Bir sonraki periyodik kontrol 26.02.2019 yazıyor. Aradan 1 gün geçti ama kontrole gelen yok. Kontrol eden şirketin aldı: http://www.aykteknik.com. Zaten asansörleri yenileyen Siteler Asansör firması battı mı ne, bakıma gelmiyorlar. Batunay Asansör (Eski Asansörcüler)’de arada sırada tamire geliyorlar. Biz Asmak Asansör ailesi olarak çok rahatsızız. Ya biz bu asansörleri tekrar yenileyeceğiz yada başka bir firma bulun. Sağdaki yangın merdiveni hiç kullanılmıyor ama yerine asansör yapılmıyor. Solda da asansör var. Gereğinin yapılmasını arz ederiz. Asmak Asansör Tekirdağ, saygıyla sunar.

  1. Siteler Asansör dedi ki:

   Biz Tekirdağ Hürriyet Mahallesi İlkent Sitesi’ne bakıma garantisi bittiği için gelmiyoruz. Onun yerine Batunay Asansör (Asansörleri Yenilemek İçin Konuştuğumuz Firma) geliyor. Şirketimiz batmadı. Siteler Asansör Tekirdağ Çorlu, saygıyla sunar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir