Cittaslow Mudurnu’da Bisiklet Turu

Cittaslow Mudurnu’da Bisiklet Turu

  • 21.10.2018 20:20
  • 1.841
  • Spor

Mudurnu Belediyesi ve Tabiatın Kalbi Bolu Bisiklet Amatörleri Derneğinin organize ettiği “Bisiklet Sürüş Etkinliği” Mudurnu’da gerçekleştirildi.

Mudurnu Kaymakamı Mustafa Duruk, Mudurnu Belediye Başkanı Mehmet İnegöl, Mudurnu Cumhuriyet Savcısı Samet Deniz’in de pedal çevirdiği sürüş etkinliği Mudurnu Gürçam Köyü içinden başladı. Mudurnu Babas Kaplıcalarında mola veren grup daha sonra Mudurnu Kent Merkezine doğru pedal çevirdi. Mudurnu Saat Kulesi, Mudurnu Kent Müzesi ve Arkeolojik Eserler Parkı da tur güzergahı içinde ziyaret edilen noktalar oldu.

Etkinlikle ilgili bir açıklama yapan Mudurnu Kaymakamı Mustafa Duruk; Tabiatın Kalbi Bolu Bisiklet Amatörleri Derneği üyeleriyle birlikte bugün güzel bir rotada, keyifli bir bisiklet sürüşü gerçekleştirdik. Mudurnu doğal güzellikleri ve temiz havasıyla da bisiklet sürüş etkinlikleri için oldukça ideal bir yerleşim yeri. Bizler de bu etkinliğe katılarak hem destek olmak hem de farkındalık yaratabilmeyi düşündük. Etkinlikte emeği geçen herkese teşekkür ediyorum dedi.

Mudurnu Belediye Başkanı Mehmet İnegöl ise; Tabiatın Kalbi Bolu Bisiklet Amatörleri Derneği ile her yıl mutlaka bir etkinlik düzenliyoruz. Bu yıl rotayı da biraz uzatarak daha keyifli hale getirdiğimizi düşünüyorum. Etkinliğimize katılarak destek veren İlçe Kaymakamımız Sayın Mustafa Duruk’a, Savcımız Sayın Samet Deniz’e, Tabiatın Kalbi Bolu Bisiklet Amatörleri Derneği Başkanı Sabahattin Arslan ve dernek üyelerine, Mudurnu Emniyet Amirliği ve Jandarma ekiplerine, katılımcılara ve emeği geçen personellerimize teşekkür ederim. diye konuştu.

Kaynak: Mudurnu Belediyesi

YORUM

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir