CHP’de İlk Aday Belli Oldu

CHP’de İlk Aday Belli Oldu

Cumhuriyet Halk Partisi Mudurnu İlçe Başkanlığı için 14 Aralık’ta yapılacak olan Mudurnu İlçe Başkanlığı Olağan Kongre’sinde aday olacak ilk isim belli oldu.

İlçemizde bulunan Keyvanlar Konağı’nın işletmeciliğini yapan Sami Özdemir, Mudurnu İlçe Başkanlığı Olağan Kongre’sinde aday olacağını sosyal medya hesabından “Başkanlığına benimde aday olduğum CHP Mudurnu ilçe kongremizde sizleri de aramızda görmek bizlere güç verecektir” ifadeleriyle açıkladı.

Kongre 14 Aralık 2019 Cumartesi günü saat 12:00’de Mudurnu Belediye Düğün Salonu’nda yapılacak.

SAMİ ÖZDEMİR KİMDİR?

1961 Mudurnu doğumlu olan Sami Özdemir ilk ve orta öğrenimi Mudurnu’da tamamladı. Bolu Ticaret Meslek Lisesi mezunu olduktan sonra iş hayatına atıldı. 5 yıl Mudurnu Tavukçuluk’ta muhasebe servisinden çalıştıktan sonra Bolu’da Etibank, Denizbank ve HSBC bankalarında yönetici olarak görev aldı.

2011 yılında emekli olduktan sonra Cumhuriyet Halk Partisi çatısı altında siyasete atılan Özdemir, 2011 seçimlerinde CHP Bolu milletvekili aday adayı oldu. 2014 yerel seçimlerinde Bolu Belediye Meclis üyeliğine seçildi. 2017 yılında Mudurnu İlçe Başkanlığı’na seçilen Özdemir, 2018’de ilçe başkanlığı görevinden istifa ederek 2019 yerel seçimleri için Mudurnu Belediye Başkan aday adayı olmuştu. Sami Özdemir evli ve iki çocuk babası.

YORUM

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir