Belediye Aş Evi Kurban Bağışlarınızı Bekliyor

Belediye Aş Evi Kurban Bağışlarınızı Bekliyor

Bolu’daki hayırsever vatandaşların katkıları ile ihtiyacı olan vatandaşlara her gün sıcak yemek veren Bolu Belediyesi Aş Evi, her Kurban Bayramı’nda olduğu gibi bayramda da kurban bağışlarınızı bekliyor. Bağış yapmak isteyen vatandaşlarımız için ise bu yıl ki kurban bedeli 740 TL.

 

Her gün bin 500 kişilik sıcak yemek çıkaran ve ihtiyaç sahibi, yaşlı ve evinden çıkamayacak durumda olan vatandaşlara da ayrıca özel servis yapan Bolu Belediyesi Aşevi, her sene olduğu gibi bu sene de Kurban Bayramı’nda duyarlı ve hayırsever vatandaşların bağışlarını bekliyor.

 

Konu ile ilgili açıklama yapan belediye yetkilileri; “Bolu Belediyesi Aş Evi’nde hayırsever vatandaşlarımızın katkıları ile her gün bin 500 ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza yemek veriyoruz. Kurban Bayramı’nda Aş Evimize yapılacak yardımlar, vatandaşlarımıza daha zengin yemek çeşidi vermemize imkân sağlayacak. Bolu Belediyesi Aş Evine bağış yapmak isteyen kişi ve kuruluşlar için kurban bedeli 740 TL olup, Halk Bankası 0256 Bolu şubesi 07000037 hesap numarasına bağışlar yapılabilir. Bayram boyunca evlerden 09.00-19.00 saatlerinde belediye ekipleri kurban payı toplayacaktır. Kurban payı vermek isteyen vatandaşlar 217 25 05, 444 26 58 numaralı hattan ekiplere ulaşabilirler.

Bolu Belediyesi

YORUM

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir