Ak Partililerin 18. Yıl Birlik ve Beraberlik Toplantısı

Ak Partililerin 18. Yıl Birlik ve Beraberlik Toplantısı

Ak Parti’nin kuruluşunun 18. yılı sebebiyle Mudurnu İpekyolu Pastanesi’nde önceki dönemlerde görev almış İlçe Başkanları, Gençlik ve Kadın Kolları Başkanları ile birlik ve beraberlik toplantısı düzenlendi.

Ak Parti Mudurnu İlçe Başkanı Hüseyin Yağın tarafından düzenlenen toplantıya Bolu İl Başkan Vekili Suat Güner, İlçe Koordinatörü İlhami Akca, önceki dönemlerde görev almış İlçe Başkanları Mehmet Beyhan, Ahmet Uzun, Sezai Gündoğdu, ve Yusuf Hizel, önceki dönem İl Genel Meclisi ve Ak Parti Mudurnu Belediye Başkan Adayı Vedat Özkan, önceki dönemlerde görev almış Gençlik Kolları Başkanı Yücel Eryılmaz ve Sercan Kaplan, Kurucu Üye Zuhal Temel, Emine Kahraman ve Mehmet Aydın, Taşkesti Belediye Başkanı Tahsin Özcan, önceki dönem Taşkesti Belediye Başkanı Efrayim Özdemir Taşkesti Belde Başkanı İsmail Cakiroglu, İl Yönetim Kurulu Üyesi Turgay Arikan, İl Genel Meclis Üyesi Salih Şener ve Yusuf Mintaş, Belediye Meclis Üyesi Ergün Erdem, Ayhan Özden ve Zafer Kalinci, İlçe Yönetimi ve Ak Parti’ye gönül verenler katıldılar.

Yoğun ilgi gören toplantıda önceki dönemlerde görev almış İlçe Başkanları ile pasta kesildikten sonra İlçe Teşkilatında görev alanlara teşekkür plaketleri taktim edildi.

YORUM

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir