4×4 Ambulans Taşkesti’ye Teslim Edildi

4×4 Ambulans Taşkesti’ye Teslim Edildi

Sağlık Bakanlığı tarafından Bolu’ya verilen, geçtiğimiz günlerde ise müjdesini Bolu Milletvekilimiz Sayın Arzu Aydın Hanım’ın verdiği 4×4 ambulanslar, Bolu Valisi Ahmet Ümit’in takdimleriyle ilçelerine teslim edildi.

Sağlık İl Müdürlüğü binası önünde düzenlenen programa Bolu Valisi Ahmet Ümit, Sağlık İl Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Muhammed Emin Demirkol, İl Sağlık Müdür Yardımcıları ve sağlık çalışanları katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan programda Bolu Valisi Ahmet Ümit, 5 ilçeye verilecek bu ambulansların ilimize ve ülkemize hayırlı olması temennisinde bulundu.

Sayın Valimiz Bu 5 ambulansın ilçelerimize tahsisi ile birlikte kış aylarında hasta nakillerinde problem yaşanan ilçelerimizde de daha kaliteli hizmet verebileceklerini belirtti. Vali Ümit, bu ambulansların ilimize verilmesinde Sağlık Bakanımız başta olmak üzere emeği geçen herkese teşekkürlerini iletti.

AMBULANSLAR TESLİM EDİLDİ

Yapılan konuşmaların ardından 4×4 Ambulanslar Taşkesti, Gökçesu, Yeniçağa, Gerede ve Kıbrıscık’ın sağlık hizmetlerinde kullanılmak üzere Bolu Valisi Ahmet Ümit tarafından, şoförlerine teslim edildi.

Kaynak: Boluda Bolu

YORUM

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir